Tabliczki ostrzegawcze

Tabliczki ostrzegawcze

Tabliczka z napisem obiekt monitorowany to obowiązkowy element w miejscach, gdzie zamontowano kamery. Monitoring coraz częściej pojawia się w przestrzeniach publicznych — urzędach, komunikacji miejskiej, na ulicach. Kamery montuje się w szkołach, pubach, galeriach handlowych, mniejszych sklepach, a także w punktach usługowych. Celem tego jest przede wszystkim zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Trzeba jednak pamiętać o umieszczeniu tabliczki z informacją, że jest to teren monitorowany. W przeciwnym razie działamy niezgodnie z przepisami.

Profesjonalna oferta — obiekt monitorowany tabliczka

W naszej ofercie dostępna jest tabliczka z napisem obiekt monitorowany oraz teren prywatny, która doskonale sprawdzi się w wyżej wymienionych sytuacjach. Znajdziesz tutaj także tabliczki informujące o tym, że na terenie posesji przebywa pies, mówiące o zakazie palenia oraz wiele innych. 

Oferowane przez nas tabliczki ostrzegawcze zamówić można w różnych rozmiarach. Wybierz opcję, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Wykonano je z wysokiej klasy materiałów, które są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Ponadto bardzo estetycznie się prezentują i świetnie komponują z pozostałymi elementami otoczenia.

Zobacz także:

Tam znajduje się 169 produktów

Wyświetlanie 1-12 oz 169 przedmiotów

Aktywne filtry