Tabliczki adresowe

Odpowiednio dobrana tabliczka z numerem domu będzie estetycznie prezentować się na budynku. Oferujemy trwałe tabliczki, dzięki którym oznaczysz swoje miejsce zamieszkania. Wyróżnia je staranne wykonanie oraz wytrzymałość na czynniki atmosferyczne. 

Tabliczka z numerem domu - czy jest konieczna?

Tabliczka adresowa to kwestia, o którą powinno się zadbać, ponieważ z punktu widzenia prawnego oznakowanie domu numerem oraz nazwą ulicy to konieczność. Pamiętaj, że jej brak może skutkować otrzymaniem mandatu. Tabliczka pozwala odnaleźć Twoje miejsce zamieszkania znajomym, fachowcom, kurierowi, listonoszowi, jak również służbom bezpieczeństwa. 

Co powinno się na niej znaleźć? Numer domu, nazwa ulicy (lub placu, alei). Czasem podaje się nazwę miejscowości (wsi) zamiast ulicy, jeśli nie posiada nazwy. Wprawdzie styl oraz czcionkę napisu można wybrać w dowolny sposób, jednak numer domu musi być czytelny. Kiedy front budynku jest zasłonięty lub mieści się w dużej odległości od ulicy, tabliczka powinna znaleźć się na ogrodzeniu.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Poza względami praktycznymi nie zapominajmy także o aspekcie estetycznym. Warto zdecydować się na tablicę z numerem domu, która będzie dobrze komponować się z otoczeniem. U nas zamówisz aluminiowe oraz szklane tabliczki z numerem domu zaprojektowane w nowoczesny sposób oraz bardzo funkcjonalne. Charakteryzuje je łatwy montaż, a także bezproblemowe czyszczenie i konserwacja. Proponujemy różne rozmiary oraz ciekawą kolorystykę. Warto uważnie zapoznać się z naszymi produktami i ich specyfikacją, by móc wybrać to, co najlepiej spełni Wasze oczekiwania.

W razie potrzeby służymy także profesjonalnym doradztwem. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zobacz także:

Tam znajduje się 32 produktów

Wyświetlanie 1-12 oz 32 przedmiotów

Aktywne filtry