Ramki Spotify

Ramki Spotify ze wspólnym zdjęciem oraz ulubioną piosenką będą przywoływać Wasze najlepsze wspomnienia. Na estetycznie zaprojektowanej tabliczce zamieścimy przesłaną przez Was fotografię, a także tytuł, wykonawcę utworu muzycznego, jej fragment i kod Spotify, dzięki któremu szybko ją włączycie. Można także wybrać ramkę, na której umieścimy tekst piosenki. To bardzo oryginalny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Obdarowana osoba z pewnością poczuje się ważna i doceniona!

Efektowny design — ramki Spotify

Oferowana przez nas ramka Spotify została stworzona ze szkła akrylowego (plexi). Jest to lekki oraz przezroczysty materiał, który poprzez laserowe cięcie ma doskonale gładkie krawędzie. Do wykonania nadruku wykorzystujemy nowoczesną metodę UV, dzięki czemu ramka ze zdjęciem Spotify jest wytrzymała na działanie światła. Taka tabliczka wyróżnia się trwałością i eleganckim wyglądem.

Personalizowana ramka Spotify ze zdjęciem oraz piosenką świetnie prezentuje się na biurku, półce lub komodzie. To dodatek, który podkreśli niepowtarzalny wystrój pokoju.

Co jeszcze możemy Wam zaoferować?

Fil-ar oferuje profesjonalne tabliczki aluminiowe i plexi. Dostępne są u nas:

Zapraszamy do składania zamówień!

Tam znajduje się 5 produktów

Wyświetlanie 1-5 oz 5 przedmiotów

Aktywne filtry