Zdjęcia na plexi

Zdjęcia w ramce to doskonały pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Uwiecznione na fotografiach momenty pozwolą na powrót do miłych wspomnień. To dekoracja, która będzie ciekawie prezentowała się na biurku, szafce lub komodzie. 

Wyjątkowe zdjęcia w ramce na prezent

Personalizowane tabliczki wykonane są z lekkiego, przezroczystego materiału (szkła akrylowego, czyli tzw. plexi). Wydruk na plexi tworzony jest z wykorzystaniem metody UV, odpornej na działanie światła. Tabliczki umieszczono na stojaku o barwie naturalnego drewna. Poza fotografią można umieścić na nich także wybrany tekst - np. fragment wiersza albo osobiste życzenia. Ramka ze zdjęciem świetnie sprawdzi się jako prezent, dzięki któremu obdarowana osoba poczuje się ważna i doceniona.

Ramki Spotify i tabliczki Instagram

W kategorii zdjęcia na plexi znaleźć można także inne produkty:

  • ramki Spotify - razem ze zdjęciem na tabliczce zamieszczony będzie również tytuł i wykonawca piosenki, jej wybrany przez Państwa fragment i kod Spotify, który pozwala na jej włączenie;

  • tabliczki plexi - Instagram - na tabliczce umieszczony jest opis, zdjęcie oraz hasztagi.

Warto dokładnie zapoznać się z naszymi propozycjami, by móc wybrać najodpowiedniejszą opcję. Zachęcamy do sprawdzenia opisu produktów oraz ich specyfikacji. Można także skontaktować się z naszą firmą, jeśli potrzebują Państwo porady podczas wyboru produktu. Z chęcią wyjaśnimy także wszystkie szczegóły związane z procesem realizacji zamówienia. Posiadamy duże doświadczenie w branży, dzięki czemu wiemy, jak dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Zależy nam, by jak najlepiej spełnić oczekiwania klientów, dlatego zawsze uważnie ich słuchamy.

Sprawdź również:

Zapraszamy do składania zamówień - przekonacie się, że współpraca z nami to czysta przyjemność!

Druk na plexi świetnie sprawdzi się jako dekoracja wnętrza. Powstaje przy użyciu technologii UV polegającej na utwardzaniu światłem ultrafioletowym specjalnych tuszów polimerowych. To niezwykle trwałe rozwiązanie - wydruk na plexi nie tłucze się i jest odporny na blaknięcie. Ponadto nie wydziela żadnych szkodliwych substancji, więc jest w pełni bezpieczny. Jeżeli brakuje Ci pomysłu na upominek dla bliskiej osoby, zdjęcie na plexi jest ciekawym rozwiązaniem. Obdarowana osoba z całą pewnością będzie mile zaskoczona.

Tam znajduje się 13 produktów

Wyświetlanie 1-12 oz 13 przedmiotów

Aktywne filtry